Sale!

Tesla HV6410MX стакло-керамичка рамна плотна

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

12,380.00 ден 11,390.00 ден

читеГрејни зони 4
Ширина (mm) 590
Управување Сензор
Ниво на сила 9
Вкупна сила 6600
Тајмер 99
Безбедност Автоматско исклучување; Показател за преостаната топлина; Child Lock-Заштита за деца
Боја Црно стакло
Димензии 590 x 520 x 55
Останато Schott Ceran стакло, 2 проширени зони
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ

Спореди