Sale!

TESLA RC3200FHX Комбиниран фрижидер инокс

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

25,790.00 ден 24,590.00 ден

Нето запремнина (l)
210 + 75
Технологија на ладење
Total No Frost
Енергетска класа
A+
Капацитет на замрзнување (kg/24h)
3.5
Број на фиоки во замрзнувач
3
Запремнина на фрижидерот
210
Запремнина на замрзнувачот
75
Ниво на бучава
42
Боја
Инокс
Димензии (mm)
599 x 1858 x 598

Гаранција: 5 години

Спореди