Sale!

TESLA RH2000H Фрижидер за замрзнување

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

15,882.00 ден 14,850.00 ден

Нето запремнина (l)
316
Енергетска класа
A
Капацитет на замрзнување (kg/24h)
23
Запремнина на замрзнувачот
316
Ниво на бучава
42
Боја
Бела
Димензии (mm)
1120 x 845 x 700

Гаранција 5 ГОДИНИ

Спореди