TESLA SMARTOHONE 6.3 BLACK TSM6.3_B

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

7,890.00 ден

5.0″ IPS HD Screen, 1280×720
MediaTek 6737 Quad core 1.25 GHz
DUAL SIM Card, Dual Standby
3 GB RAM
32 GB Flash, MicroSD up to 64 GB
DUAL CAM, 13MP BACK / 5MP FRONT
Wi-Fi, BT 4.1, Fingerprint Sensor, GPS, 4G LTE
2400 mAh battery
Android 7.0 Nougat

12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

Спореди