TESLA SMARTPHONE 3.3 LITE

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4,490.00 ден

-MediaTek 6580

-Quadcore 1.3 GHz

-5.0″ IPS screen

-1 GB RAM

-8 GB FLASH

-Android 7.0

-8.0 Mpix;5.0 Mpix with flash 3G

-Dual SIM

-BT4.0

-2200mAh

12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

Спореди