Sale!

TESLA TV 32T605BHS

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

15,890.00 ден 13,990.00 ден

Резолуција
HD
Smart OS
Android TV
Боја
Црна
Димензија на екранот
32
Серија
S605
Модел
32S605BHS
Тјунер
DVB-T/T2/C/S/S2
Контраст
1200:1
Агол на гледање
178°/178°
Јачина на звучници
2x10W
HDMI
2
USB
2
HDR10
Не
12V DC приклучок
Не

ГАРАНЦИЈА 36 МЕСЕЦИ

Спореди
Категорија: , Таг