Sale!

РАСПРОДАДЕН TESLA TV 43K307BF

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

19,699.00 ден 12,990.00 ден

Tesla TV 43″ (109 cm) , 43K3307BF,Dijagonala 43″,Ekran Direct Led ,16:9,Rezolucija Full HD,1920 x 1080, DVB-C/T2, 2 HDMI ,1 USB, VGA , Hotel mode

ГАРАНЦИЈА 36 МЕСЕЦИ

Спореди
Категорија: , Таг