Sale!

РСПРОДАДЕН TESLA TV SMART 32T303BHS

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

12,590.00 ден 11,590.00 ден

Резолуција HD
Smart OS Linux
Боја Црна
Димензија на екранот 32
Серија T312
Модел 32T312BH
Тјунер DVB-T/T2/C
Контраст 3000:1
Агол на гледање 178°/178°
Јачина на звучници 2x5W
HDMI 2
USB 2
HDR10 Не
12V DC приклучок Не

ГАРАНЦИЈА 36 МЕСЕЦИ

Спореди
Категорија: , Таг