Sale!

Wiko Lenny5 (W_K400) Anthracit

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

7,199.00 ден 3,777.00 ден

Processor
Mediatek MT6580M
Graphics adapter
ARM Mali-400 MP2
Memory
1024 MB
Display
5.7 inch 2:1, 1440 x 720 pixel 282 PPI, glossy: yes
Storage
16 GB eMMC Flash, 16 GB
Connections
Card Reader: undefined
Networking
802.11 b/g/n (b/g/n = Wi-Fi 4), Bluetooth 4.0, GPS
Size
height x width x depth (in mm): 9.2 x 153.5 x 74 ( = 0.36 x 6.04 x 2.91 in)
Operating System
Android 8.1 Oreo
Camera
Primary Camera: 8 MPix
Secondary Camera: 5 MPix
Weight
199 g ( = 7.02 oz / 0.44 pounds)
Спореди
Категорија: Таг