Sale!

XIAOMI MI 65” UHD Android ELA4457RU

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

41,990.00 ден 38,990.00 ден

Резолуција:3840 x 2160 4K HDR
Smart OS: Android
Wi-Fi – вградено
Димензија на екранот(инчи): 65(165 cm)
Модел: ELA4457RU
Тјунер: DVB-T/T2/C/S/S2
Екран: D-LED
HDMI приклучок: 3
USB приклучок: 3

Спореди