Sale!

Xiaomi Mi Smart – Паметна Електрична Греалка BHR4037GL

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

6,660.00 ден 4,890.00 ден

Боја
Бела
Функции
тивка и удобна техноголија на брзо загревање на воздухот, можност за одржување константна топлина, управување со апликација
Напредни Функции
дигитален термостат за подесување 6 брзини
Димензии И Тежина
780*216*526мм , 5.7кг
Пакет
1x греалка, 4x шрафови, 1x клуч за поставување, 2x потпори, 1x упатство
Функции на производот

*2200W моќ на загреавање

*Тивка и природна технологија на греење

*Дигитален термостат со 6 различни температури

*IPX 4 сертификат

*Поврзување sо WiFi  управување преку апликацијата Mi Home или гласове асистент

 

Спореди