Sale!

XIAOMI Mi 55” TV Led Android

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

32,900.00 ден 29,990.00 ден

Технички податоци

Бренд
Xiaomi
Модел
L55M5-5ARU
Боја
Црна
Оперативен систем
Android TV (Android 9)
CPU
CA55 64-bit-quad-core
GPU
Mali 470 MP3
RAM
2GB
ROM
8GB
Вид на дисплеј
Ultra HD 4K (3840 × 2160) 60 Hz
Поврзување
3 HDMI, 3 USB, Wifi 2.4G&5G, Ethernet 100MB, Bluetooth 4.2
Функции
Поддржува DVB-T2 + DVB-C
Напредни функции
DOLBY Stereo 2*10W 6ohm Box, Youtube/Google Play store/Google Assistant
Димензии и тежина
123,1 × 76,7 × 26,4 cm (со носач), Тежина: 12,74 kg (со носач)
Спореди