Sale!

XIAOMI MI TV led 4A 32”Android ELA4380GL

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

15,480.00 ден 13,590.00 ден

 

  • 32 Inch HD Ready :1366×768 Android TV 9.0 ( Google Play and Chrome cast builtin )
  • Dolby Audio + DTS HD
  • 1.2Ghz Quad-Core Processor
  • 1.5 GB RAM + 8 GB Storage
  • Resolution:1366×768

ГАРАНЦИЈА 2 ГОД

Спореди